سرور 🅜🅐🅕🅘🅐 🅒🅘🅣🅨

🅜🅐🅕🅘🅐 🅒🅘🅣🅨
🅜🅐🅕🅘🅐 🅒🅘🅣🅨
  • تعداد اعضا: ۶۹
  • دسته بندی: بازی
  • آخرین بروزرسانی: ۶ ماه قبل

سلام ویژه به شما دوست عزیز ، اگر علاقه مند به بازی گروهی مافیا هستید سرور ما رو از دست ندید.
⚡ما در این سرور ۵ نوع بازی مافیا رو انجام میدیم.
⚡علاوه بر بازی مافیا بازی هایی مثل جرعت و حقیقت و صندلی داغ و بازی های این چنینی نیز انجام میدیم.
⚡سرور ما دارای ۱۰ عدد ربات پخش کننده موزیک هست که شما میتونید به صورت دلخواه با استفاده از کد دستوری ربات به هر آهنگی که علاقه دارید گوش کنید. این قابلیت به شما این امکان رو میده تا بدون دانلود موزیک و اشغال حافظه موبایل به موزیک گوش کنید.
⚡سرور ما دارای ربات های پخش کننده فیلم و سریال و همچنین پخش فوتبال های مهم و دربی میباشد.و شما با دوستانتان میتونید در سرور ما فوتبال ببینید و کوری بخونید لحظات خوشی رو در کنار هم سپری کنید.پخش فیلم و سریال ها به صورت روز بوده و امکان دانلود آن نیز وجود دارد.
⚡سرور ما دارای چنل های مخصوص گیم بوده و اگه علاقه مند به بازی های آنلاین هستید و دوست دارید تا با فارسی زبان هایی مثل شما تیم تشکیل بدید سرور ما این قابلیت رو هم تحت اختیار شما قرار میده و میتونید با اعضای سرور گیم های مختلف رو انجام بدید.
⚡سرور ما قابلیت استریم و پخش زنده از گیم ها رو داره دوستانی که علاقه مند به استریم گیم هستند هم میتونن به سرور ما بیان و بدون محدودیت سخت افزاری بازی خودشون رو استریم کنند و از این راه کسب درآمد کنن.
⚡سرور ایونت ها و تورنومنت های مختلفی رو ایجاد میکنه که حاوی جوایز ویژه هستش ، و به نفرات برتر تورنومنت جوایز ویژه داده میشه.
⚡سرور به افرادی که فعالیت زیادی دارن هم اکانت پرمیوم جایزه میده و این افراد میتونن از قابلیت های ویژه سرور نیز استفاده کنن.
⚡اگه عضو سرور شدی و تونستی ۵۰ نفر رو با لینک دعوت اختصاصی خودت به سرور بیاری اکانت پرمیوم نامحدود و جایزه نقدی دریافت میکنی.
⚡سرور جوری طراحی شده که مصرف اینترنت شما به کمترین میزان رسونده.


شرمنده که سرتون رو درد آوردم اینها تنها قابلیت های اولیه سرور قابلیت های دیگه تو آپدیت های بعدی میاد.


منتظر حضور گرمتون هستیم